Çocuk ve Ergen BDT Eğitimi Sıkça Sorulan Sorular

Çocuk Ergen BDT Eğitimi, katılan kursiyerlerin çocuk ve ergenlerde Bilişsel Davranışçı Terapi Eğitimi sunan bir eğitimdir. Katılan kursiyerlerin alanlarında karşılarına çıkacak vakaları çözebilme becerilerini geliştirir.

Çocuk Ergen BDT Eğitimi Kimden Alınmalı?

Çocuk Ergen BDT Eğitimi, Marmara Psikoloji çatısı altında Doç. Dr Şenay KILINÇEL tarafından verilmektedir.  2012 yılında Uludağ Üniversitesi Tıp Fakültesi Çocuk ve Ergen  Psikiyatri Anabilim Dalında mezunu olan uzmanımız, kurumumuzda interaktif eğitimler vermektedir. 10 modüllük dersler ile kursiyerlere verilmektedir.

Çocuk Ergen BDT Eğitimi’nde Uygulama Var Mı?

Çocuk Ergen BDT Eğitimi’nde uygulama vardır.

Çocuk Ergen BDT Eğitimi Fiyatı Ne Kadar?

Çocuk Ergen BDT Eğitimi fiyatı değişkenlik göstermekle beraber, grup indirimimiz bulunmaktadır. Kurumumuzu 0530 118 83 34 numaralı hattan arayarak detaylı bilgiyi alabilirsiniz.

Çocuk Ergen BDT Eğitimi Ücreti ve Fiyat Bilgisi Nedir?

Çocuk Ergen BDT Eğitimi fiyatı değişkenlik göstermekle beraber, grup indirimimiz bulunmaktadır. Cinsel Terapi Eğitimi ücret ve fiyat bilgisi, ders alacak kişi ve kontenjan sayısına göre değişkenlik göstermektedir. Kurumumuzu 0530 118 83 34 numaralı hattan arayarak detaylı bilgiyi alabilirsiniz.

Çocuk Ergen BDT Eğitimi’nin Bize Faydası Nedir?

Çocuk Ergen BDT Eğitimi’ni tamamlayan kursiyerler, üniversite onaylı katılımcı sertifikaya sahip olacak ve danışanlarına daha geniş çaplı bir hizmet verebilecektir.

Çocuk Ergen BDT eğitimimizi incelemek isterseniz aşağıdaki linkden İnceleyebilirsiniz.

Çocuk ve Ergen Bilişsel Davranışçı Terapi Eğitimi - Çocuk BDT eğitimi

Çocuk Ergen BDT Eğitimi başvuru için,

aşağıdaki linkden başvurabilirsiniz

Çocuk Ergen Bdt Eğitimi Başvuru Formu