Hizmetlerimiz

Etkin Olduğumuz Hizmet Alanları

Marmara Psikoloji olarak uzman kadromuzla birçok farklı alanda danışmanlık hizmeti sunuyor, tüm danışanlarımız için süreç boyunca kendilerini güvende hissedebilecekleri alanlar yaratıyoruz. 

Hizmetlerimizi İncele
Bireysel Danışmanlık

Bireysel Danışmanlık

Kişiler başa çıkamadığı olaylar yüzünden destek arayışına girebilirler. Bu durumlar, iş yaşamı, özel ve sosyal yaşamdaki stresli durumlar, uyum sorunları, çocukluk dönemindeki olumsuz yaşam durumları olabilir. Öncelikle yardım arayışına ‘neden’ girerler bunu anlamak gerekir

Daha Fazlası
Aile Danışmanlığı

Aile Danışmanlığı

Aile danışmanlığı, yasalarla belirlenmiştir ve aile bireylerine verilen hizmet olarak adlandırılır. Aynı çatı altında yaşayan insanların, evlilik, ayrılık ya da boşanma süreçlerinde yaşadıkları kişisel ya da ailesel problemlerin üstesinden gelmelerine yardımcı olunur.

Daha Fazlası
Çocuk Danışmanlığı

Çocuk Danışmanlığı

Bu dönem aileler içinde çocuk için de oldukça zorlu bir süreç olabilir. Her yaşta çocuklar farklı şekilde kendilerini gösteren yaklaşımları olabilir ve bu şekilde dünyayı keşfetmeye çalışabilirler.

Daha Fazlası
Ergen Danışmanlığı

Ergen Danışmanlığı

Çocukluk Evresinden ayrılma ve bireyselleşmeye doğru geçilen bir süreçtir. Bu dönem daha sorgulayıcı, ailelerden biraz daha uzak, sosyal çevreye daha yakın olma süreçlerini barındırdığı problemli bir zaman olabilir.

Daha Fazlası
Kurumsal Danışmanlık

Kurumsal Danışmanlık

Kurumsal danışmanlık, şirket içerisinde çalışan personelin daha verimli olabilmeleri için birbirleriyle uyumluluğunu artırmak adına verilen psikoterapi ve psikolojik hizmetleridir.

Daha Fazlası
Online Danışmanlık

Online Danışmanlık

Farklı ülke ve şehirlerde yaşayan veya sağlık problemlerinden ötürü danışmanlık merkezlerine gidemeyecek durumda veya gitmekte zorlanan kişiler ile internet ortamında görüntülü bağlantı ile ....

Daha Fazlası
Beslenme Danışmanlığı

Beslenme Danışmanlığı

Beslenme danışmanlığı bireye özel, ihtiyaç ve beklentilerinin göz önünde bulundurularak, gerekli vücut analizleri sonucuyla şekillenen özel beslenme planıdır.

Daha Fazlası